تبلیغات
world anime - ✘4✘
من همینم اگه مشکل داری شرت کم...

✘4✘

جمعه 28 آذر 1393 01:35 ق.ظ

نویسنده : Laito✘Iri
ارسال شده در: بیوگرافی ،
                                                                                                                                                                                                                                                                  سلام به همه خوبین؟
                                چند مدت بود پست نذاشته بودم
                         به خاطر این امتحانای مسخره بود و نطرای کم 
                    فردا سه تا امتحان دارم برام دعا کنین خوب بدم......
                                      1 علوم 2 اجتماعی 3 زبان  
                         اگه دیدین نیستم بدونین به خاطر امتحان....
                    امروز می خوام انیمه ی ترانه ی پریان رو براتون توضیح بدم
                          

برین ادامه....   
                                                                    
                                                                      
ترانه ی پریان یک مانگا و انیمه ی غم انگیز، احساساتی و خون بار است که به گونه های جهش یافته ای از انسان ها به نام دیکلونیوس ها یا دوشاخ ها می پردازد. ویژگی اصلی دیکلونیوس ها، داشتن شاخ و نیروهای ماورایی است که به شکل بازوهای شفاف کشنده‌ای با نام «وکتور» (rsVecto) نمود می یابد. بیشتر دو شاخ ها توسط یک مرکز پژوهشی، از نظر جسمی و روانی مورد آزاد و اذیت قرار گرفته اند. این مرکز، آنان را با این توجیه که انسان نیستند، حتی از حقوق انسانی اولیه محروم کرده، زندانی و شکنجه کرده است. به همین دلیل دوشاخ ها از نظر روانی بی ثبات و وحشی هستند و از سلاخی انسان ها لذت می برند. لوسی، دختری که قهرمان داستان است، در این مجموعه رنج فراوانی می برد. او با توسل به شیوه هایی خوفناک از مرکز پژوهشی فرار می کند و هر که را که سر راهش قرار گیرد با استفاده از وکتورهای خود به قتل می رساند. در طی این فرار، یگ گلوله به طرف لوسی شلیک می شود که باعث به وجود آمدن یک شخصیت ثانوی به نام «نیو» از او می گردد. نیو کنجکاو است، رفتارهای بچگانه دارد و خودِ دیگرش را به خاطر نمی آورد. لوسی پس از مجروح شدن، بازمی گردد و رویه‌ی آدم کشی‌اش را از سر می گیرد.

چند دوشاخ دیگر هم در این مجموعه وجود دارند. «نانا»، که از لوسی کوچکتر است، به دلیل علاقه‌اش به دانشمندی به نام «کوراما» سلامت روانی خود را حفظ می کند، اما در نهایت با لوسی وارد نزاع می شود و دست و پای خود را از دست می دهد. «ماریکا کوراما»، دختر حقیقی کوراما، از لوسی هم بدتر است. ماریکو دختر بانمکی است که روی ویلچر می نشیند و قاتلی نیرنگ باز و خطرناک است. با توجه به این که ماریکو همواره در محفظه‌ای تنگ و تاریک زندگی کرده و تنها ارتباطش با دنیای انسان‌ها، تنها از طریق صدای یک دانشمند بوده، تعجبی ندارد که از همان کودکی اندکی روان پریش باشد و محض تفریح، مردم را به طرز فجیعی با بیست و شش وکتور خود از هم بدرد. ماریکو در نهایت با پدرش که زمانی او را زندانی کرده بود رو به رو می شود، و این رویارویی به برخوردی احساسی میان پدر و دختر می انجامد.


خب تموم شد توی یه پست دیگه براتون عکساشو میارم ....
من از این انیمه خیلی خوشم اومد اما نصفه دیدم 13 قسمت داره اما بگم ترسو ها و بی جنبه ها این انیمه رو نبینن چون اولین صحنش یه دست قطع شدس کلا بگم کشت و کشتار توش زیاده...
دیگه دوباره نگم نظر بدین...
                                          ...سایونارا...
نظرات دوستان گلم: -
برچسب ها: ترانه ی پریان ، وحشت ناک ،
تاریخ ارسال: پنجشنبه 1 مرداد 1394 01:01 ق.ظ